Öte yandan Başkan Şahin Şerifoğulları, TFF 3. Lig 2. Grup’ta Elazığ’da sahne alan Elazığspor-Turgutluspor mücadelesini tribünden takip ederek, bordo-beyazlılara güç verdi. Kritik maçta Ege Ekibi Turgutluspor’u 2-1 mağlup ederek ve üst üste 4. galibiyetini alan temsilcimiz, puanını da 31’e yükseltti.
Galibiyetin ardından teknik heyet ve futbolcuları alkışlayan Başkan Şerifoğulları; “Turgutluspor karşısında 2-1’lik skorla galip gelen Elazığspor’umuzun futbolcularını ve teknik heyetini tebrik ediyorum.” dedi.